Ceník poštovného

OSOBNÍ PŘEVZETÍ V PERNÉ U MIKULOVA - sklad na fakturační adrese

ZDARMA

Objednávku si můžete, po úhradě předem na účet, osobně vyzvednout na našem výdejním skladě na fakturační adrese v Perné u Mikulova a to vždy po telefonické dohodě. Telefon: 777 309 303.

 

PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST GEIS 

70 Kč po celé ČR

Doručení balíku trvá 1 - 2 pracovní dny. O aktuálním stavu zásilky vás bude přepravní společnost Geis informovat e-mailem i formou sms. Ráno v den doručení řidič ještě našeho zákazníka telefonicky kontaktuje a domluví se s ním na předání. Při platbě na dobírku je k poštovnému účtován poplatek 100 Kč.

 

SLOVENSKO

6,4 Euro po celém SK

Balíky na Slovensko zasíláme kurýrem společnosti Geis. Doručení balíku trvá 2 -3 pracovní dny. Při platbě na dobírku je k poštovnému účtován poplatek ve výši 5 Euro.

při objednávce nad 1.500 kč je poštovné po celé čr zdarma! 

Nepřijímáme platby v hotovosti, kartou, přes platební bránu. Objednávky je u nás možné platit pouze převodem nebo dobírkou. Nespadáme pod elektronickou evidenci tržeb,nevydáváme EET účtenky.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies - více informací zde