Retro šaty Lindy Bop

Retro šaty zn. Lindy Bop mají svůj původ ve Velké Británii. Jedná se o celkem mladou značku - rok založení 2011. Díky svým kvalitním materiálům, dokonale padnoucím střihům a originalitě si buduje své místo na slunci a nutno podotknout že velice úspěšně!

Ženy si retro styl velice oblíbily, protože právě tyto šaty podtrhují jejich ženský půvab a křehkost. Móda 20., 30. a 50. let minulého století měla a stále má své kouzlo a modely této doby se staly nesmrtelnými.

Jsme velice rádi, že vám můžeme tuto značku, za kterou stojí dva režiséři Tim Hall a Dylan Cross nabídnout v našem eshopu a vězte, že pánové si sami pečlivě vybírají, kde se bude jejich zboží prodávat! LÍBILI JSME SE :-D hurá 

Tak šup na nákupy!

Vybírat je opravdu z čeho - šaty jsou buď se sukní střihu áčkového a nebo pouzdrové! Oboje mají své kouzlo a opravdu v nich budete nepřehlédnutelná.

www.tvojekabelka.cz vám k šatům nabízí i bohatě nabírané spodničky v různých barvách pro ten správný tvar šatů, ale samozřejmě je můžete nosit i bez nich, záleží jen na vás. 

Materiál je velice pečlivě vybírán, drží tvar, je pružný.

Pokud jste dočetli až sem, máte náš obdiv, my už bychom měli nejméně dvoje v košíku. :-D

Petra a Jana 

retr

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies - více informací zde