Jak vybrat tu správnou kabelku?

vyber-kabelkyJaký tvar kabelky se bude nejvíce hodit k vaší postavě?

Při výběru kabelky neberte jako hlavní kritérium módní trendy. Vaše kabelka vypovídá hlavně o vás, a proto by měla vždy perfektně doplňovat vaši postavu, tak aby vynikla vaše osobnost. Kabelka je tou poslední třešničkou na dortu vaší image, a tak by jí měla podtrhnout, měla by ukázat kdo jste a jaký styl je ten váš!

V případě, že jste "štíhlá gazela" budou vám slušet kabelky všech tvarů.Pokud jste ale menší a plnějších tvarů, pak zvolte typ kabelky připomínající láhev. Velmi malé kabelky nejsou pro ženy plnějších tvarů vhodné vůbec. Naštěstí trendy dnešní doby diktují nosit větší "kousky".

Tyto vetší tašky, kabelky by nikdy neměly překrývat oblast boků, zbytečně to pak vaši siluetu rozšiřuje. Pokud to bude možné zkraťte si délku, tak aby kabelka končila v oblasti pasu a nebo pak pod boky. 


Jakou barvu kabelky si mám vybrat?

Pokud se ráda oblékáte do modré, oranžové nebo zelené, máte ráda veselé barvy a styly, kabelka stejného nebo podobného odstínu bude určitě skvělým doplňkem. Neplatí ale to, že musí mít naprosto stejný tón, ba naopak odstíny jedné barvy jsou žádané!

Každé roční období má také své oblíbené barvy. Na jaře je oblíbená zelená, zatímco podzimními odstíny jsou červená a oranžová, bordó a hnědá. V průběhu zimy je barevnou královnou bílá, všechny odstíny modré.

Černá nebo hnědá barva kabelky je klasika, které se hodí ke každému oděvu a kterou byste určitě měla nejméně jednu mít doma ve svém šatníku. Čím dál více populární a řadící se do klasiky je i barva NUDE- barva tělová, kterou opravdu nezkazíte žádný outfit.

 

Co o vás prozradí vaše kabelka?

Divila byste se, ale opravdu hodně! Nejen vaše chování říká, jaká jste. Důležitým rysem vaší povahy je i váš styl oblékání a volby doplňků. Proto prosím výběr kabelky nepodceňujte.

Styly nošení kabelek a typy kabelek:

V podpaží – kabelky, které mají malé uši, ale jsou tak malé, že pevně zapadnou pod podpaží charakterizují sofistikovanou a vzdělanou ženu. Typické zejména pro manažerky nebo ženy na vyšších pozicích.

Objemné, velké kabelky jsou typické pro mladé ženy nebo maminky. Jsou typické pro ženy, které rády nosí spoustu věcí u sebe např. knihy, složky nebo malý nákup a potřebují v kabelce spoustu místa. Tento typ kabelek využívají zejména praktické ženy.

Kabelky s velkými sponami, střapci a spoustou kapsiček představují nespoutanou ženu. Tyto ženy jsou rychlé v rozhodování a dokáží využít situace. Přílišné množství kapsiček a střapců na kabelce může někdy působit negativně.Barvy kabelek:

Veselé barvy kabelek jako je růžová, fialová, modrá nebo zelená jsou nošeny převážně ženami,které jsou veselé, přátelské a mají rády zábavu. Obzvlášť ženy, které mají rády společnost a nebojí se komunikace s cizími lidmi, budou preferovat tento typ kabelek.

Hnědá a černá barva kabelek je typická zejména pro rezervovanější ženy, které se někdy mohou působit velmi uzavřeně, což ale nemusí být vždy pravdou. Tyto barvy kabelky mohou charakterizovat ženu, která je na začátku trochu nesmělá, ale po několika minutách se otevře a je velmi přátelská.

Typy a barvy kabelek o svých nositelkách hodně vypoví, proto vždy vybírejte opatrně a nezapomeňte, že vždy si můžete vybrat více než jeden styl kabelky. Neboť jeden den si můžete připadat jako rezervovaná a nesmělá žena, zatímco druhý den jako nespoutaná kráska. Je zcela přirozené chtít v různorodé věci ve svém životě, tak proč nezačít správnou kabelkou.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak hurá na nákup, věřím, že na www.tvojekabelka.cz si opravdu vyberete tu svou pravou, která podtrhne vaší image a charakter a stejně tak i věřím, že se k nám brzy vrátíte pro další kousek! 

 

 

 

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies - více informací zde